Hotel

Nasz hotel to połączenie tradycji i rodzinnej atmosfery. Dbamy o każdego gościa i o jego komfort. Hotel Awis działa od ponad 15 lat w Kutnie i posiada doskonałą lokalizację dla przyjezdnych gości. 

Historia

Hotel został założony w 2004 roku. Od tamtej pory przeszedł gruntowną renowację, w 2018 roku część pokoi została powiększona i odnowiona, natomiast w 2019 roku została dobudowana dodatkowa część z nowymi pokojami oraz salą weselną. 

Hotel

Dysponujemy 20 pokojami, 3 salami weselnymi, restauracją z barem oraz tarasem. Przy obiekcie znajduje się bezpłatny parking dla gości hotelowych, zamykany po godz. 22.00.

Okolica

Obiekt zlokalizowany jest niedaleko dworca kolejowego Kutno. Zaledwie 300 metrów od hotelu znajduje się park Wiosny Ludów, a w nim Muzeum Walk nad Bzurą, plac zabaw oraz Szkoła Muzyczna. 30 metrów od hotelu znajduje się sklep spożywczy Ozdowski, a w odległości 400 metrów sklep Dino.

Kutno

Kutno to miasto, które prężnie się rozwija, jego głównym symbolem jest róża. Oprócz rynku z piękną fontanną, ogródkami letnimi oraz restauracjami, warto wybrać się do Aquaparku lub na kręgielnie, aby się zrelaksować. Na zakupy natomiast polecamy Centrum Handlowe MMG Center. 

INFORMACJE DODATKOWE
HOTEL AWIS