Zapraszamy do Hotelu AWIS w Kutnie

Nasz Hotel to połączenie tradycji i rodzinnej atmosfery. Dbamy o to aby każdy z gości czuł się komfortowo.
Zapraszamy! Hotel Awis Kutno ul. Łęczycka 8A tel. 24 253 87 91 kom. 518 950 415 e-mail: hotel@awis.kutno.pl

Hotel Awis funkcjonuje zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym. W naszym obiekcie dostępny jest płyn do dezynfekcji, a nasz personel wyposażony jest w maseczki i inne środki bezpieczeństwa. Razem dbamy o bezpieczeństwo.

Złóż zamówienie online Zobacz Menu

Hotel

Posiadamy pokoje hotelowe w wersji jedno, dwu oraz trzy osobowej. Pokoje posiadają różne standardy, dlatego też każdy z gości znajdzie coś dla siebie.

Restauracja

Oferujemy tradycyjne dania kuchni polskiej w nowoczesnej odsłonie. Posiadamy bar, kartę drinków, a także menu sezonowe.

Imprezy okolicznościowe

Organizujemy imprezy okolicznościowe dla każdego i na każdą okazję. Wesele? Chrzciny? Rocznica? A może urodziny? Stworzymy dla Państwa uroczystość jakiej nigdy nie zapomnicie!

8 kwietnia 2021

Weekendowe zniżki!

Promocja weekendowa! W sobotę i niedziele w Restauracji Awis 15% zniżki na nasze nowe menu! Zamówienia przyjmiemy pod numerem 518 950 415 lub przez naszą stronę Odbiór osobisty Kutno, ul. Łęczycka 8 Dowóz na terenie Kutna od godziny 13 do […]
18 marca 2021

Menu Wielkanocne 2021

17 marca 2021

Sylwester

Nie masz planów na 31 grudnia?Chcesz przeżyć niezapomniany wieczór Sylwestrowy na jakim jeszcze nie byleś? Nie masz planów na 31 grudnia?Chcesz przeżyć niezapomniany wieczór Sylwestrowy na jakim jeszcze nie byleś?Jeśli, tak to zapraszamy! W cenie oferujemy:– 5 ciepłych posiłków– zimne […]

Złóż rezerwacje

Nasz hotel to połączenie tradycji i rodzinnej atmosfery. Dbamy o każdego gościa i o jego komfort. Hotel Awis działa od ponad 15 lat w Kutnie i posiada doskonałą lokalizację dla przyjezdnych gości. Zachęcamy do sprawdzenia dostępności naszych pokoi.

Zamówienia przyjmujemy codziennie w godzinach od 10:00 do 16:00.