Restauracja

Zapraszamy do naszej restauracji oraz składania zamówień online

Oferujemy tradycyjne dania kuchni polskiej w nowoczesnej odsłonie. Oprócz standardowych dań serwujemy w naszej restauracji również deski rozmaitości, pyszne sałatki i pizzę domową. Posiadamy również bar oraz kartę drinków, a także menu sezonowe zmieniające się w zależności od okazji.

Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji od poniedziałku do soboty w godzinach 12:00-22:00 oraz w niedziele w godzinach 12:00-20:00.

Posiadamy również możliwość składania zamówień online oraz telefonicznie. Mamy nadzieję, że nasze działania sprawią, że zamawianie posiłków będzie dla Państwa jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze.

Zobacz Menu
Z przyjemnością oferujemy Państwu nasze menu z dostawą do Państwa domu czy firmy. Nasze dania dostarczamy codziennie między godziną 13:00 a 17:00.

Dodatkowo w weekendy możecie Państwo skorzystać nie tylko z naszej restauracji, ale również baru i menu drinków, do czego serdecznie zachęcamy. Przewidujemy też specjalne ceny dla zamówień powyżej 10 dań. Zapraszamy do kontaktu.

Ogródek zewnętrzny

Z nadejściem wiosny będziemy mogli zaprosić Państwa do naszego ogródka zewnętrznego, gdzie w miłej atmosferze będzie można skosztować naszych specjałów z restauracji Awis.

Zamówienia przyjmujemy codziennie w godzinach od 10:00 do 16:00.